Witamy w Otoprosto - Oto Prosty sposób na higienę w miejscu pracy!

Sklep internetowy OtoProsto oferuje wysokiej jakości środki do higieny i dezynfekcji rąk i ciała, detergenty do mycia i dezynfekowania powierzchni, preparaty i testy kontrolne do sterylizacji narzędzi i akcesoriów, uchwyty do butelek oraz uniwersalne dozowniki i dyspensery do mydła i na produkty myjąco-dezynfekujące do specjalistycznych zastosowań.

Wiele zastosowań

Oferowane w Otoprosto środki do mycia, dezynfekcji i sterylizacji są używane we wszystkich miejscach, w których priorytetem jest zachowywanie najwyższych standardów higieny w celu minimalizowania ryzyka transmisji zakażeń. Można wśród nich wymienić między innymi:

  • gabinety lekarskie i stomatologiczne
  • przychodnie, kliniki i szpitale (także weterynaryjne)
  • laboratoria diagnostyczne i badawcze
  • salony fryzjerskie i kosmetyczne
  • gabinety odnowy biologicznej, masażu, laseroterapii i SPA
  • żłobki, przedszkola, kluby malucha, sale zabaw dla dzieci
  • siłownie i kluby fitness
  • baseny, parki wodne, kompleksy saun,
  • restauracje, bary, jadłodajnie, kawiarnie
  • firmy zajmujące się produkcją, konfekcją i dystrybucją żywności

Proponowane przez nas produkty odpowiadają na potrzeby wszystkich firm, instytucji i placówek, w których zachodzi konieczność dokładnego czyszczenia powierzchni i sprzętów oraz regularnego przeprowadzania procedur dezynfekcji i sterylizacji.

Produkty na miarę

Z preparatami i akcesoriami od Otoprosto z łatwością utrzymasz porządek w miejscu pracy i pomieszczeniach jego zaplecza, szybko i sprawnie umyjesz i zdezynfekujesz dłonie, powierzchnie i sprzęty oraz wysterylizujesz wymagające wyjałowienia narzędzia i akcesoria.

W szerokim wachlarzu produktów higienicznych, antyseptycznych i aseptycznych oferowanych w Otoprosto znajdziesz preparaty i detergenty dopasowane do potrzeb i preferencji – niezależnie od tego, czy potrzebujesz środków do własnego zakładu, czy miejsca pracy, którego zaopatrzeniem się zajmujesz. W katalogu Otoprosto proponujemy tak ekonomiczne koncentraty do samodzielnego rozcieńczania, jak i wygodne w użyciu chusteczki czy preparaty w sprayu i piance, charakteryzujące się natychmiastowym działaniem.

Wysoka jakość

Prezentowane w katalogu Otoprosto preparaty do mycia, dezynfekcji i sterylizacji są dopuszczone do użytku przez instytucje regulacyjne, takie jak SANEPID czy inne organy nadzorujące sektor medyczny oraz liczne branże produkcyjne i usługowe. Wszystkie produkty oferowane w Otoprosto pochodzą od zaufanych, cieszących się nienaganną reputacją laboratoriów. Proponujemy jedynie środki, koncentraty, uchwyty, dozowniki i woreczki renomowanych marek z Niemiec, Szwecji, Francji, Polski Usa i Korei. Producenci chemii do specjalistycznych zastosowań, z którymi współpracujemy oferują produkty, których wysoką jakość potwierdzają liczne certyfikaty.

Atrakcyjne ceny

Znane w branży marki współpracują z nami od lat. Dzięki temu w sklepie internetowym Otoprosto możemy zaoferować Ci oryginalne, najwyższej jakości produkty w niezwykle atrakcyjnych cenach. W praktyce, oferujemy środki myjąco-dezynfekujące, preparaty i akcesoria do sterylizacji, koncentraty oraz dozowniki i dyspensery renomowanych firm w cenach, które obowiązują bezpośrednio u producentów. Możesz być pewien, że takich cen nie spotkasz w żadnym innym sklepie.

Wygodne zakupy

Zadbaliśmy o intuicyjny sposób obsługi sklepu. Został on zaprojektowany tak, by każdy odwiedzający mógł z łatwością zapoznać się z dostępnymi produktami i ich dokładnymi opisami, a następnie wybrać te, które najbardziej odpowiadają jego potrzebom i preferencjom. Na stronie internetowej Otoprosto czekają na Ciebie szybkie i wygodne zakupy – możesz ich dokonać w dowolnym czasie, z dowolnego wybranego przez siebie miejsca i urządzenia (np. z poziomu laptopa, smartfonu czy tabletu).

Fachowe doradztwo

Jesteśmy dystrybutorem chemii gospodarczej do specjalistycznych zastosowań z wieloletnim doświadczeniem rynkowym. Doskonale znamy oferowane w naszym katalogu produkty i chętnie doradzamy naszym klientom. Pomagamy im wybrać najbardziej optymalne rozwiązania dopasowane do ich stylu pracy, potrzeb i możliwości finansowych. Nie jesteś pewien na jaki preparat się zdecydować? Zgłoś się do nas – nasi serdeczni menadżerowie chętnie udzielą Ci praktycznej porady!

Wiele metod płatności i dostawy

Tworząc sklep internetowy Otoprosto, staraliśmy się iść z duchem czasu i oferować klientom różne metody płatności oraz dostaw. Dzięki temu, zamówienie złożone w naszym e-sklepie, możesz opłacić z góry tradycyjnym przekazem bankowym, szybkim przelewem przez Przelewy24, Blikiem lub kartą debetową czy kredytową. Produkty z Otoprosto dotrą do Ciebie kurierem nazwa lub klasycznie, Pocztą Polską. Możesz także zdecydować się na odebranie ich w najbliższym Twojemu miejscu pracy czy zamieszkania paczkomacie.

ALLIANCE V&V

spółka z ograniczonej  odpowiedzialnością

Plac Wolnica 13/10, 31-060 Kraków Polska

+48796789762,

NIP 6762514893 REGON 365611028

Otoprosto.pl

Wszystkie kategorie